/Фудбал/ Во средa -„ГФК Тиквеш 1930“ - игра пријателска со Победа

Фудбал
Типографија

Kaвадаречкиот второлигаш ке игра пријателски натпревар со екипата на Победа од Прилеп.Средбата се игра на Градскиот стадион со почеток од 17 часот