(Видео) Локални избори 2017/ Лазаров: ВМРО-НП да беа браќа ке беа со нас

Кавадарци
Типографија

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Андол Лазаров,денеска одговори на вчерашната прес кофенецијата на претседателот на ВМРО-НП ОК Кавадарци Глигор Шемов

 

DITO

Следни настани

MM-Biro
ЗШУЦ Ѓорче Петров
RTK

Временска прогноза

Kavadarci Macedonia Mostly Cloud (day), 9 °C
Current Conditions
Sunrise: 6:52 am   |   Sunset: 4:3 pm
74%     0.0 km/h     32.916 bar
Forecast
Пет Low: 2 °C High: 10 °C
Саб Low: 5 °C High: 13 °C
Нед Low: 2 °C High: 7 °C
Пон Low: -1 °C High: 3 °C
Вто Low: -2 °C High: 3 °C
Сре Low: -3 °C High: 1 °C
Чет Low: -3 °C High: 1 °C
Пет Low: -3 °C High: 3 °C
Саб Low: -2 °C High: 5 °C
Нед Low: -2 °C High: 3 °C