/Видео/ Прес на ОК на ВМРО-ДПМНЕ Кавадарци

Кавадарци
Типографија

По резултатите од референдумот,потврдени ставовите на ВМРО за неподржување на истиот.Граѓаните изложени на притисоци, рече Зоран Јованчев-претседател на ОК на ВМРО-ДПМНЕ Кавадарци

 

МеталАпостолов
MM-Biro
Gjorche Petrov

Временска прогноза

Kavadarci Macedonia Sunny, 0 °C
Current Conditions
Sunrise: 6:54 am   |   Sunset: 4:5 pm
73%     1.6 km/h     33.424 bar
Forecast
Сре Low: -3 °C High: 2 °C
Чет Low: -3 °C High: 3 °C
Пет Low: -1 °C High: 3 °C
Саб Low: -1 °C High: 5 °C
Нед Low: -1 °C High: 7 °C
Пон Low: 0 °C High: 6 °C
Вто Low: 0 °C High: 8 °C
Сре Low: -1 °C High: 3 °C
Чет Low: -1 °C High: 2 °C
Пет Low: -3 °C High: 1 °C