Кабелскиот оператор Инел од Кавадарци распишува конкурс за 2 работни места.

-Референт за наплата

-Инкасант за наплата

Сите заинтересирани своите биографии да ги достават во наплатниот центар на Киро Крстев 8 или на mail:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

slika1

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА