Kaвадаречкиот ракометен прволигаш во недела во 18 часот, во салата „Јасмин„ ке ја  дочека екипата на РК Аееродром од Скопје.На табелата Аеродром е шести со 12 бода, а ГРК Тиквеш е четврти со 2о осовоени бодови.

 65555566.jpg

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА