Ракомет-Прва лига / ГРК„Тиквеш„- РК Партизан

Спорт
Типографија

ГРК Тиквеш во спортската сала Јасмин во 19 и 30 часот игра  средба од Првата ракометна лига со РК Партизан Гевгелија