МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Тиквешкиот Гроздобер во четвртокот почна со дожд, во петокот осамна убав сончев ден па се вратија насмевките и на кавадарчани. Време погодно како за берба на грозје така и за забава.