МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Сликите на кавадаречкиот академски уметник, ке бидат изложени во просториите на Матица Македонска.Изложбата ке ја отвори македонскиот писател и новинар Блаже Миневски утре четврток во 19 часот.

42950882_2146169578931147_7944365496621596672_n.jpg