МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Претставниците на Коалицијата „Единствена Македонија„-Јанко Бачев и Јове Кекеновски синоќа на Градскиит Плоштад по посетата на населените места во Тиквешијата дадоа изјава за медиумите.