МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Koaлицијата За Подобра Македонија утре среда 23.ноември ке одржи предизборен митинг во Неготино .Во Кавадарци предизборниот митинг е закажан за 20 часот на Градскиот плоштад.

15202604_1536412163052117_5443734345203312932_n.jpg