МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Вечерва со почеток од 19 чaсот на Градскиот плоштад во Кавадарци ќе се одржи мини-концерт за најверните обожаватели на Биби.

Децата и нивните родители, роднини и пријатели ќе играат на хитовите од првата македонска анимирана серија за деца и ќе имаат можност во живо да ја запознаат хероината Биби. safe_image