МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Во недела Кавадарци ке биде домакин на стотото (100) државно првенство во џудо кое се организирало во овој град.

viber_image_2022-03-18_12-37-20-290

Мики Виденовиќ