МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

ЗАЕДНО ЈА ИСПИШАВМЕ НАЈДОБРАТА ПРОГРАМА ЗА РОСОМАН рече на денешната прес конференција кандидатот за градоначалник на Општина Росоман од редовите на СДСМ, Стојан Николов.