МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Утре сабота 24 ноември ФК Брегалинца го пречекува ГФК Тиквеш.Значаен натпревар за домќините но и за Тиквеш.Натпреварот се игра на Градскиот стадион во Штип во 13.00.Инаку на Тиквеш му претстои уште една тешка средба со Борец во Велес- во последното коло од првата полуетапа на 2 ФЛ Исток.

46409604_559204517863761_1249832519608565760_n.jpg