/Видео/ Ноќ на Гроздоберот со Цеца

Кавадарци
Типографија

Концертот  на Цеца презивика најголемо внимание кај јавноста во Македонија.Еве како монтажерот Трајче Цветков ја склопи приказната за атмосферата синоќа. Maтеријалот ни го отстапи DT-Video Photo producion.Благодарност до нив.

 

МеталАпостолов
MM-Biro
Gjorche Petrov

Временска прогноза

Kavadarci Macedonia Cloudy, 10 °C
Current Conditions
Sunrise: 6:28 am   |   Sunset: 4:7 pm
95%     3.2 km/h     32.882 bar
Forecast
Сре Low: 8 °C High: 14 °C
Чет Low: 5 °C High: 12 °C
Пет Low: 5 °C High: 11 °C
Саб Low: 4 °C High: 12 °C
Нед Low: 3 °C High: 12 °C
Пон Low: 5 °C High: 13 °C
Вто Low: 4 °C High: 12 °C
Сре Low: 3 °C High: 8 °C
Чет Low: 1 °C High: 6 °C
Пет Low: 0 °C High: 8 °C