МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Откако денеска Александар Николоски го обвини Венко Филипче дека ја злоупотребува професијата лекар, Филипче му порача на Николоски д...

„Денес ме побара една мајка на која маката не и дала друг избор,се познаваме онака од фб а е член на оваа група. Ме замоли за совет как...

Пролетно разубавување во градот преку засадување повеќе видови украсни садници од страна на волонтерскиот тим на Дрекслмајер – Во ...

Д-р Венко Филипче, носителот на листата на кандидати за пратеници на СДСМ и Коалицијата за европска иднина во Изборната единица 4, денес...

Д-р Венко Филипче денеска својата агенда во рамки на предизборното претставување во Изборната единица 4 ја продолжува од Струмица од к...

Д-р Филипче: Љубовта кон моторите и автомобилите ми е од средношколски денови

Познатиот неврохирург д-р Венко Филипче, раскажува за...

Венко Филипче на првиот митинг од кампањата во Демир Капија им се обрати и на гласачите на СДСМ. Тој порача дека е време за размислување...

(ВИДЕО) Како пратеник можам да помогнам на многу повеќе пациенти и колеги – Филипче одговори зошто се враќа во политика „Јас секог...

Д-р Филипче: Месечен надоместок од почетни 60.000 денари за специјализантите

Специјализантите остануваат во фокус на СДСМ и во следни...

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)