МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Во дежурниот билтен на МВР се наведува дека детето излегло од дома на 9-октомври

„На 10.10.2018 година во 09.00 часот во Полициската станица Кавадарци, О.Ј.(38) од Кавадарци пријавил дека на 09.10.2018 година околу 17.00 часот неговиот деветгодишен син излегол од домот и до моментот на пријавување не се вратил. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.„