МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

На 10 дена пред почетокот на вториот камп на мадридистите брендот" Кожувчанка" подарува ваучери за учество на 5 деца во висина од 12.000 денари.

Пријави се и искористи ја можноста која ти ја нуди " Кожувчанка".Доплати го остатокот од сумата и стани учесник на кампот кој се организира во 50 земји на планетава и е прогласен за најдобар фудбалски камп и камп со најголема репутација во светот.

Пријавувањето направи го со испраќање порака на официјалната страна на фејсбук “Кожувчанка” линк до истата:

https://www.facebook.com/kozuvcankadoo/и следи ги упатствата или на телефон 075 329-745.

Целосната понуда за фудбалскиот камп можете да ја погледнете на следниот линк http://www.sportarena.mk/vest-statija/69541/vi-go-najavuvame-vtoriot-kamp-na-real-madrid-foundacion-campus-experience.

Кој прв ќе се пријави тој ќе ја има можност да ја искористи поволноста од "Кожувчанка".И не заборавај на кампот на најтрофејниот клуб на планетава кој се одржува од 14 до 18 јануари ќе почуствуваш светски фудбал, донесен преку шпански тренери, и секако кралско искуство.

Пријавувањето е за момчиња и девојчиња од 7 - 17 години.

jinhacpdpcdigknc.jpg