МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Кандидатот на Коалицијата предводена од СДСМ за градоначалник на Општина Кавадарци ,Бетиане Китев , денеска доби ветување од претседателот на Партијата на обединети пензионери и граѓани на Македонија , Илија Николовски , за поддршка на неговата кандидатура, за престојните Локални избори кои ке се одржат на 15 октомври.