МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

На Прес конференција денеска напладне Антонијо Милошоски , покрај другите кандидати градоначалник , кои ке ги подржи, ВМРО-ДПМНЕ објави дека ова партија ке го подржи досегашниот градоначалник Митко Јанчев како кандидат за нов градоначалнички мандат .Ова, рече Милошоски е барање на жителите на Општина Кавадарци.