МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

„На 01.11.2021 во Полициската станица Кавадарци, Д.К.А.(54) пријавила дека околу 09.00 часот во својата канцеларија во основно училиште „Тошо Велков – Пепето“ била физички нападната од З.К.(53). По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава - информираат од СВР Велес.