МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

КАВАДАРЕЧКИОТ МАРАТОНЕЦ ПЛИВАШЕ ВО РЕПУБЛИКА СРПСКА , ВО БРЧКО И БАЊА ЛУКА И ВЕКЕ РАЗМИСЛУВА ЗА СТОТИОТ МАРАТОН

222565782_806703573371073_1530507803802752419_n