МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Во отсуство на голови РТК.МК забележа 11 шанси на вчерашната средба од Првото коло на Втората МФЛ исток ГФК Тиквеш - Кожуф , од кои повеќето беа на страна на гостите од Гевгелија.