МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Со членот на Управата на Градскиот ракометен клуб ТИКВЕШ Зоран Јосифовски разговаравме на досегашниот тек на првенството, промената на тренерот, пласманот во плеј-аутот, и што го очекува клубот во новата пролетна сезона.