МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Kaвадаречкиот второлигаш ке игра пријателски натпревар со екипата на Победа од Прилеп.Средбата се игра на Градскиот стадион со почеток од 17 часот